MÜKEMMEL
'da 9 inceleme
Seda ERSIN
Seda ERSIN
2023-02-04
Gebeligim boyunca çok doktor degistirdim hatta travma sebebi doktorlarla karşılaştım taki Mahru hocayla karsilasincaya kadar mükemmellll bir doktor bir psikolog gibi yaklaşımı hayattaki en önemli varlığımı evladımı emanet ettiğim guzel hekimim benim gibi telaşlı birini bile güvende hissettiren sorduğunuz tüm soruları ayrıntısıyla cevaplandiran doktorum iyi ki tanımışım iyi ki varsınız.
Erkan Üçkulaç
Erkan Üçkulaç
2023-01-22
İlgisi ve alakası ile bize aileden biri gibi hissettirdi.Her şey için çok teşekkür ederiz. Erkan Yeliz Üçkulaç
burcu demirtas
burcu demirtas
2022-12-08
Mahru hanımı Olimpos hastanesinde tanıdım ve çok memnun kaldım. İlgili anlayışlı sevgi dolu ve gerçekten işinin ehli bir doktor
hacer Şelve
hacer Şelve
2022-11-29
Gerek hastane çalışanları gerekse dktr umm Mahru hanıma ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim güzel kalpli doktorum sayesinde önceden oluşan sorunlarımda da bana yardımcı olduğu ve kısa sürede ayağa kaldırdığı için minnettarım kendisine.İyi tanıdık sizin gibi bir insanı.
Alena Fakhretdinova
Alena Fakhretdinova
2022-11-21
Родила 09.11.22 у Махру в клинике Олимпос. Осталась невероятно довольна. Махру супер профессионал, и чудесная как человек. Очень поддерживала меня на протяжении всего процесса, и вселяла уверенность, что все будет хорошо. Я очень рада, что выбрала именно ее для родов. Мы всей семьей ей очень благодарны. I gave birth to a child on 09.11.22 with Dr.Mahru in Olimpos hospital. And I’m very glad that I made this choice. Dr Mahru is a real professional in her sphere, and a great person. She supported me through the whole process of childbirth and inspired confidence that everything will be good. I’m very happy that I met dr Mahru. Me and my family are very greatful for everything.
Дарья Алимова
Дарья Алимова
2022-09-29
Я родила ребенка 22.9.22 в больнице Олимпос с доктором Mahru Nurullayeva. Роды прошли очень быстро и на сколько это возможно мягко. Доктор очень постаралась сделать все естесственно и минимизировать разрывы. Отношение было внимательным и всё прошло в спокойной атмосфере. Очень рада, что выбрала этого доктора, рекомендую, если вы хотите естественные роды с минимальными вмешательствами. I gave birth on 22.9.22 at Olympos hospital with Dr. Mahru Nurullayeva. The delivery went very quickly and as gently as possible. The doctor tried very hard to make everything natural and minimize the gaps. The attitude was attentive and everything went in a calm atmosphere. I am very glad that I chose this doctor, I recommend it if you want a natural childbirth with minimal intervention.
Pınar Gedik
Pınar Gedik
2022-09-13
mahru hocam gerçekten kalbindeki iyilik güzellik yüzüne yansımış..bi dr gibi değil herşeyden önce ailemizden biri hem bilgisi hem insanlığı gerçekten mükemmel birisi onun hastaları çok sansli..mahru hocam seni cook seviyorum iyiki seni tanımışım rabbime şükürler olsun..❤❤😇😍😘❤❤
Kadın doğum doktorunda benim için en önemli şey bana kendimi rahat hissettirmesi ve mahru hanım bu konuda çok iyiydi. İlk muayenemde bile son derece sempatik ve pozitifti. Yaşadığım sorun hakkında çok açık ve kolay anlaşılır şekilde bilgiler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
DoktorTakvimi Yorumu

Mahru hocamla kontrolünden hiç memnun kalmadığım başka bir doktordan çıktıktan sonra tesadüfi bulunduğu hastaneye gidince tanıştım ve o kadar rahatladım ki muayene esnasında kafamdaki bütün sorulara cevap aldım ve sonra doğum da dahil olmak üzere bütün süreçte beraberdik bir daha olsa yine kesinlikle Mahru hoca.

DoktorTakvimi Yorumu
Öncelikle mükemmel bir insan çok güzel yaklaşımı var. Doğum korkumu sizin sayenizde yendim ve iyi ki siz benim doktorum oldunuz sezaryen masasında sanki yanımda doktorum değil de en yakın arkadaşım varmış gibi yakın hissettirdiniz. Çok seviyorum sizi Mahru hocam. Ankara’dan size kucak dolusu sevgiler selamlar saygılar…
DoktorTakvimi Yorumu
Çalıştığı hastanede bir yakınımız hemşire idi kendisi tavsiye etti sonra hamile ve hastaları ile görüştük karar verdik .Hamilelik nedeniyle tanıştık kesinlikle tavsiye ederim çok anlayışlı sakin çözüm odaklı ola olabildiğince hamilelik sürecinde rahatlatmak içimdeki korkuyu atmak için elinden geleni yaptı ayrıca doğum zamanı geldiğinde kolay geçmesi için elinden geleni yaptı kendisini ailecek çok seviyoruz ikinci bir bebek sahibi olmayı düşünsek yine tercih ederiz.
DoktorTakvimi Yorumu
Mahru hocamla çalıştığı hastanede hamilelik sebebi ile randevu aldım. Hamileliğimin başından doğuma kadar çok güzel ilgilendi çok güler yüzlü davrandı aklımdaki tüm soruları bıkmadan tek tek güzelce cevapladı kendisinden çok memnun kaldım doğum esnasında çok gergindim tatlı diliyle sorunsuz doğumum gerçekleşti çok güler yüzlü tatlı dilli Allah ondan razı olsun çevreme de gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
DoktorTakvimi Yorumu

Mahru Hanım'a çalıştığı kurum sayesinde ulaştım. Gebelik takibim ve doğum için başvurdum. Gerçekten çok başarılı bir hekim. Her sorumun cevabini tatmin edici bir şekilde cevapladı hiç soru işareti kafamda kalmadı.11saat boyunca normal doğum yapmam için pes etmedi. Çevreme tavsiye ederim.

DoktorTakvimi Yorumu
Mahru Hanım gebelik takiplerimi yaptı ve sezeryan doğumumu gerçekleştirdi. Kendisi çok iyi bir doktor. Sürecim gayet güzel ilerledi. Mahru Hanım'ın ilgisi çok iyiydi. Her sorduğum soruya zaman ayırıp gayet güzel ve açıklayıcı bir şekilde cevap verdi. Kendisinden gayet memnun kaldım.
DoktorTakvimi Yorumu
Hamileliğimin 4. ayında Mahru Hanım'la tanıştım. Kendisi ilk gittiğimde samimi ve içten bir şekilde karşıladı, her zaman samimiyeti ve içtenliği devam etti. Normal doğum yaptım. Hiçbir şekilde acı, sancı hissetmedim. Kontrollerime gittiğimde de benimle ilk günkü gibi davrandı. Bebeğimle de aynı şekilde ilgilendi. Bu yüzden Mahru Hanım'dan çok memnun kaldım.
DoktorTakvimi Yorumu
Mahru Hocamla 2. gebeliğimde tanıştık. Kendisi çok ilgili, alakalı bir doktor. Aynı zamanda doğum sonrasında da kızımın sağlık durumu ve benim devam eden sürecimde oldukça ilgili ve alakalıydı. Ailemizden birisi gibi çok samimi ve içten birisi. Mahru Hanım'ın ilgisi, alakası oldukça fazla. En önemlisi zaten samimi oluşuydu. Hala görüşüyoruz. Kendisi benim için abla gibi.
DoktorTakvimi Yorumu
Hamileliğim son aylarında Mahru Hanım'la tanıştım. Kendisiyle tanışmadan önce 3-4 doktor değiştirdim ama hiçbirinden memnun kalmadım. Mahru Hanım doğumumu gerçekleştirdi, şu anda kızım 1 buçuk yaşında. Şu ana kadar arkadaşlarıma, aileme kendisini öneriyorum. En ufak bir şeyimde kendisiyle mesaj olarak görüşme sağlayabiliyorum. Mahru Hanım'dan çok memnunum.
DoktorTakvimi Yorumu
Mahru hanımı hamilelik sürecimde tanıdım bütün kontrollerimde onla birlikte keyifle geçirdik çok güzel ilgilendi bu süreci onla tamamlamak çok güzeldi yavrumu kollarıma aldım Mahru hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten kendisini işini aşkla yaptığını düşünüyorum. Mahru hanım sizi çok seviyoruz sizinle gecen 9 ay çok güzeldi yine gebe kalsam yine Mahru Hanım'ı tercih edeceğim.
DoktorTakvimi Yorumu
Gebeliğimde muayene olmak için gitmiştim farklı bir doktora muayene oldum hiç memnun kalmamıştım zorlu bir süreçti .Mahru hocam la tanıştım çok kibar,pozitif ,anlayışlı ve kendi ailem gibi hissettiğim bir doktorumdu .Ayrıca gebeliğim riskli bir gebelikti ve doğuma kadar yanımda oldu çok memnun kaldım nereye gitse kadın doğum muayenesini yaptıracağım doktorlardan biridir iyiki tanımışım herkese memnun kalacağından eminim…
DoktorTakvimi Yorumu
Doktor hanım çok güleryüzlü,samimi ve güven veren bir yapıya sahip. Bütün sorularıma sabırla ayrıntılı bir şekilde cevaplar verdi. Bu arada muayenesinde de insanı rahatlatan tavrını ve elinin hafif olmasını çok beğendim. Bundan sonra gideceğim tek jinekolog. Sağlığına ve psikolojisine önem veren her bayana öneririm.
DoktorSitesi Yorumu
Gebelik sürecinde bir çok doktor degistirdim güvenebileceğim doktor bulamadım ta ki mahru hocayla karşılaşıncaya denk harika bir doktor ilgisi açıklamaları bir psikolog gibi yaklaşımı kendinizi güvende hissedebileveginiz nadir hekimlerden. İşini askla yapan bir doktor. İyi ki varsınız.
DoktorSitesi Yorumu
Gittiğinizde Güler yüzlü sizi anlayıp dinleyen ve her detayı açıklayan mükemmel bir doktorla karşılaşıyorsunuz iyi ki Mahru hocamı tanımışım gebeliğim sürecinde bütün sorduğum soruların cevabını o kadar güzel alıyorum ki başka doktor düşünmek bile istemiyorum iyi ki Mahru hocam nereye giderse gitsin takibime onunla devam edeceğim bir doktor
DoktorSitesi Yorumu